חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Portcare logo

אודות החברה

מריאנה יודין פורטוגייס B.Sc, B.A

מפתחת ראשית PORTCARE COSMETICS

Love your skin

“יצאתי לחפש מה מתאים לי ולנשים כמוני”

הכול התחיל, כשמריאנה יודין פורטוגייס, מנהלת הפיתוח של חברת PORTCARE COSMETICS הייתה בת 30, כחודשיים לאחר לידה גילתה שחלתה בסרטן עור מלנומה. בעקבות המחלה היא חוותה משבר בריאותי בו התמודדה עם מספר בעיות משמעותיות בעורה – שלבקת חוגרת, אקנה הורמונלי , הרפס, אימפטיגו, גירויים וחוסר איזון. כדי לטפל בעורה, שהיה ללא כל היסטוריה רפואית בעייתית וכעת דרש טיפול מיוחד, היא הבינה שדורש שינוי בתכשירים ובהבנת הגישה לעור.

גישה אשר מסתכלת על רכיבים לא פולשניים ולא מגרים אשר שומרים על העור מבחינת פרמרטרים פיזיולוגיים.
“יצאתי לחפש מה מתאים לי ולנשים כמוני”, היא מספרת. “לא מדובר רק במקרים של מחלות, חלילה. הבעיה העיקרית של ימינו זה ,STRESS חוסר איזון. נשים רבות סובלות מסטרס, במיוחד בשנים האחרונות- שינויי מזג אויר, מתחים בעבודה, המצב הכלכלי/בטחוני וכו’. העור נהיה יותר רגיש. העור שלנו, האיבר הכי גדול בגוף- סופג הכול – מתח נפשי, קרינת שמש, רדיקלים חופשיים.

החזון שלי היה להגיע לעור בריא ע”י איזון מדע וטבע- מוצרים טבעיים בשילוב חדשנות מדעית, ששומרים על איזון העור.

החברה מייצרת 40 תכשירים מתקדמים המתבססים על מדע הקוסמצבטיקה , לשיקום, איזון, חידוש וטיפוח העור. החברה מבססת את התכשירים על פי מחקרים קליניים בלעדיים, ומפתחת ומייצרת בישראל ובהתאמה לאקלים הישראלי המאתגר, תוך הקפדה רבה על בקרת איכות. התכשירים עומדים בתקנים בינלאומיים, עוברים בדיקות קפדניות, ואינם מנוסים על בעלי חיים.

מדע וחדשנות »
אוסף כתבות ומאמרים מקצועיים

פילוסופיה הטיפול בעור
היכולת המופלאה של העור לשקם את עצמו!

החשיבה, המדע והפיתוחים של חברת PORTCARE COSMETICS מתבססים על האמונה כי ביכולתו של העור והגוף לשקם את עצמו ולהגיע לאיזון/ הומואסטוזיס!

וזה קורה כאשר התאים, העור והרקמה  מקבלים את הערך התזונתי אשר הם צריכים:  הוויטמינים , המינרלים, חומצות אמינו, מיום והידרציה!

ההבנה זאת גרמה לנו לפתח קו תכשירים פעילם הנשענים על עולם הכימיה – חומצות פעילות ועל עולם הביולוגיה – אקסטרקטים המופקים מצמחים לאיזון ושיקום העור.

היכולת להבין את התהליכים הביולוגים בגוף האדם, מרמת התא ועד רמת מערכת העור. בהסתכלות על פתולוגיות בעור בהתאמה נכונה של הכלים (עולם החומצות ) הוא המפתח להצלחה בכל פתולוגיה טיפולית!

תכשירנו מתבססים על רכיבים ופורמולות ייחודית המטפלות בעור גם מבפנים וגם מבחוץ הנותנות את התזונה הנכונה לתאים, ליצירת עור בריא, מאוזן וקורן!

טיפוח עור מבחינתנו  חייבים להיות מוכחים עם ההיגיון שמנוסח במדע מולקולרי.
‘מולקולרי’ פירושו לעבוד ולהשפיע ברמה תאית. אם כל מרכיב פעיל מייצג מולקולה, לכל אחד מהם יש יכולת  להיות גודל שונה ומסלול שונה לביצוע משימות מאוד ספציפיות וממוקדות בכל העור.
כדי שפורמולה תהיה יעילה באמת, המבנה המולקולרי שלה צריך להיות בעל גישה של 360° כדי לשקם, לתקן ולחדש את העור על פני מטריצה מורכבת.

realized by science – inspired by nature

לאיתור קוסמטיקאית קרובה אליך

ולאבחון עור און ליין

קוסמטיקאית? מעוניינת להצטרף למאגר המקצועי שלנו?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם או התקשרי כבר עכשיו 1-700-707-773

Cosmetologist? Interested in joining our professional network?
Call us now at (+972)-1700-707-773 or leave your details and we will get back to you as soon as possible.

דילוג לתוכן