חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Portcare logo

מהו אקנה?

החברה מייצרת 40 תכשירים מתקדמים המתבססים על מדע הקוסמצבטיקה , לשיקום, איזון, חידוש וטיפוח העור. החברה מבססת את התכשירים על פי מחקרים קליניים בלעדיים, ומפתחת ומייצרת בישראל ובהתאמה לאקלים הישראלי המאתגר, תוך הקפדה רבה על בקרת איכות. התכשירים עומדים בתקנים בינלאומיים, עוברים בדיקות קפדניות, ואינם מנוסים על בעלי חיים.

מהו אקנה?

אקנה הינו תוצאה של חוסר איזון בעור הנוצר מארבעת המאפיינים העיקריים:

  1. היפר פונקציה של בלוטת חלב – כאשר רמת ההורמונים בגוף לא מאוזנת יש איתות משתנה על הרצפטורים של הסבוציטים, שמביא את בלוטת החלב לייצר טריגליצרידים בכמות גדולה יותר. מה שמביא לחיידק P ACNE להתרבות ולחולל דלקת.
  2. התקרנות לא תקינה – היפר קרטוז של זקיקי השיער – מדי יום נושרים משכבה הקרנית תאים מתים, המתערבבים עם הפרשת החלב שהצטברה בתעלת זקיק השערה ויוצרים ״פקק״ (קומדון שחור/לבן) . חסימה זאת מונעת כניסת חמצן O2, מה שנותן לחיידק P acne להפוך לפתגונים ולגרום לדלקת. שיוצרת את הנגע (פפולה, פוסטולה או ציסטה).
  3. דלקת זיהומית – החיידקים המתרבים בזקיקי השיער ובצינורות ההפרשה של בלוטות חלב, גורמים לדלקת , לאודם ונפיחות.
  4. מחסום אפידרמלי פגום – גורם לחדירת מזיקים ורדיקלים חופשיים שפוגעים בתאים. בשכבה קרנית מיובשת כל התהליכים לא יתרחשו באופן תקין. לכן יש לספק נוגדי חמצון, NMF וחומצות שומן חיוניות.

סדרת התכשירים הקוסמצבטית המקצועית יודעת לטפל בכל גורם לאקנה באופן עוצמתי ובשלל מצבי העור הבעייתים- אקנה בדרגות חומרה שונות, צלקות פוסט אקנה, שומנים תת עוריים, עור דלקתי ועוד.

התכשירים ושיטת הטיפול מותאמת על ידי הקוסמטיקאית המקצועית לאחר אבחון עור.

הכירי את סדרת התכשירים שלנו

סרטוני הדרכה

Before & After

  • תוצאה בטיפול באקנה ציסטוזה – עור דלקתי ומחסום אפידרמלי
    הטיפול נעשה על ידי תכשירים לשיקום העור והרגעת הדלקת בבית: ספיישל אמולין, בוסטר קאלמינג, אנטי סטרס קרם וטיפולי קליניקה על ידי פילינג BHA מיגור דלקת
    קוסמטיקאית המטפלת – הילה חלן , קיבוץ מצר
  • טופל ע”י אלונה קרסנובה קוסמטיקאית מוסמכת, חדרה 054-7399039 תוצאה בטיפול אקנה הורמונלי על ידי מיגור דלקת בשילוב מי פנים טיפוליים ובשילוב עם טיפולי קליניקה לאיזון וויסות רמת השומניות בעור, לריפוי הפצעים, להרגעת הדלקת והפחתת רמת האדמומיות בעור. התוצאה לוותה בשימוש בתכשיר יחד עם טיפול קליניקה בהתאם

לאיתור קוסמטיקאית קרובה אליך

ולאבחון עור און ליין

קוסמטיקאית? מעוניינת להצטרף למאגר המקצועי שלנו?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם או התקשרי כבר עכשיו 1-700-707-773

Cosmetologist? Interested in joining our professional network?
Call us now at (+972)-1700-707-773 or leave your details and we will get back to you as soon as possible.

דילוג לתוכן